DepilacjaKrem.pl

Depilacja laserowa w domu jest możliwa!

Technika oferowana do wykonywania zabiegów kosmetycznych w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat poszła znacząco do przodu. Nic dziwnego, zmienił się standard życia, kobiety zaczęły bardziej dbać o urodę (dawniej robiły to tylko arystokratki), w związku ze zwiększonym popytem pojawiło się mnóstwo rozwiązań pozwalających na doskonalenie różnych aspektów urody.

Bardzo ważna w życiu kobiet stała się depilacja. To normalne, że usuwają one regularnie włosy. Dawniej zabiegi takie wykonywano na nogach i pod pachami, w połowie lat dziewięćdziesiątych normą stało się usuwanie włosów w miejscach intymnych, przynajmniej w kulturze krajów zachodnich, gdyż w Japonii proces ten nie doszedł do skutku. Sposobów na depilację jest naprawdę wiele, niektóre charakteryzują się wykorzystaniem zaawansowanej technologii. Tak jest między innymi w przypadku laserowej depilacji, którą chciałbym przybliżyć w poniższym artykule.

Porównanie sposobów depilacji

Metod depilacji jest mnóstwo, różnią się ceną, skutecznością i tym, czy powodują ból. Najtańszym sposobem na pozbywanie się włosów jest skorzystanie ze zwyczajnej golarki, nie polecam jednak tego rozwiązania, dziwię się, że wiele kobiet nadal z tego korzysta. Przede wszystkim zabiegi należy często powtarzać, gdyż włosy nie są wyrywane z cebulkami. Do tego dochodzi jeszcze kwestia wyglądu odrastających włosów, wydają się one być grubsze i ciemniejsze, chociaż to tylko złudzenie optyczne.

Dawniej wysoką popularnością cieszyły się zabiegi przy użyciu plastrów z gorącym woskiem, metoda ta jest jednak bardzo bolesna, nie polecam jej nikomu. W dzisiejszych czasach częściej wykorzystuje się specjalną pastę cukrową, którą da się wykonać w domu, jest bezpieczniejsza, choć oferuje trochę słabsze wyniki. Bardzo popularne stały się kremy do depilacji, pozwalają na szybką i bezbolesną depilację, naprawdę je polecam.

Jak działa depilacja laserowa?

Pora przejść do najbardziej zaawansowanej metody depilacji, a mianowicie do zabiegów z wykorzystaniem światła lasera. W jaki sposób działa? Wiązka laserowa o określonej długości fali dociera przenika przez skórę, ale jest pochłaniana przez struktury zawierające melaninę. To właśnie we włosach znajduje się ta substancja. Dochodzi do gwałtownego nagrzewania mieszków włosowych, co doprowadza do zniszczenia znajdującego się w nim białka i w rezultacie do wypadania włosów. Dodatkowo zapobiega wyrastaniu w tym miejscu nowego włosa przez okres około pół roku.

Zabiegi są całkowicie bezbolesne, możesz co najwyżej poczuć delikatne łaskotanie. Największą wadą tego rodzaju zabiegów jest fakt, że nie każdy rodzaj skóry nadaje się do depilacji laserowej. Osoby o ciemnej karnacji (mulaci bądź ciemniejsi) niestety nie mogą korzystać z rewelacyjnej skuteczności zabiegów, gdyż są one całkowicie nieskuteczne. Dodatkowo dochodzi jeszcze kwestia wysokiej ceny usługi, do tego problemem w Polsce może być znalezienie odpowiedniej kliniki.

Laser do wykorzystania w domowym zaciszu

Całe szczęście, jeszcze nie wszystko stracone. Firmie Rio udało się zminiaturyzować laser, dzięki czemu możesz kupić sobie własne urządzenie. To tańsza, ale równie skuteczna alternatywa dla zabiegów w klinikach. Zainwestujesz raz, a produkt wystarczy Ci na lata. Rio Laser Hair Remover pozwala Ci na przeprowadzanie całkowicie bezbolesnej i skutecznej depilacji. Urządzenie radzi sobie z włoskami w każdym miejscu ciała, z okolicami intymnymi włącznie.

Korzystanie z Rio Laser Hair Remover sprawia, że skóra będzie gładka i piękna przez długi czas, nawet do sześciu miesięcy. Kolejne włoski będą wyrastać coraz jaśniejsze i słabsze. Urządzenie jest całkowicie bezpieczne, nie ma ryzyka wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych. Jeżeli szukasz rozwiązania skutecznego, a przy tym bezbolesnego, to Rio Laser Hair Remover jest przeznaczony właśnie dla Ciebie!

Powrót do rankingu«

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Dermology Hair Removal Cream 183,83 zł krem VitaLab.pl 5/5
2. Revitol Hair Removal Cream 159,55 zł krem NuviaLab.pl 4/5
3. Nisim Kalo Post Epilating Lotion $39.00 krem Nisimi.com 3/5
4. Veet Normal Skin In-Shower Hair Removal Cream Lotus Milk & Jasmine Fragrance $14.45 krem Veet.co.uk 3/5
5. R.E.M. Spring Hair-Nix The New Facial Hair Growth Inhibitor $39.99 krem REMSpring.com 2/5

Artykuły na temat: środków do depilacji